Cena od: do: Kategorie: Lokalita: Vybrat polohu
×

Vybrat polohu

Podmínky uživání portálu iSmeťák
Všeobecné podmínky užívání inzertního portálu iSmeťák.
1. iSmeťák.cz je inzertní portál, kde můžete inzerovat nákup nebo prodej svých věcí. Inzertní portál je provozován fyzickou osobou - Radek Šimon, Pražská 297, Čáslav, 286 01 , IČO: 17359490 (dále jen "provozovatel")
2. Provozovatel poskytuje uživatelům své služby zdarma s výjimkou příplatkových služeb (Topování inzerátu, Premium účet, více v bodě č. 18.).
3. Na portálu iSmeťák.cz je zakázáno inzerovat
 • webové stránky a loga firmy
 • prostředky na hubnutí
 • multilevel systémy, pyramidové hry, provizní systémy
 • emailingové systémy a jiné bezpracné výdělky
 • kopírování letáků, dopisů, disket, vkládání letáků do obálek a podobné podvodné systémy
 • léky, prášky a různé preparáty zakázané státem je prodávat a distribuovat - včetně léků na předpis
 • erotické inzeráty
 • livechatů a práce tanečnice, společnice, konzumentky a hostesky v zahraničí
 • půjček, úvěrů a hypoték
 • cigaret, e-cigaret, tabáku, alkoholu
 • pyrotechniku II. a vyšší třídy
Na serveru je zakázáno inzerovat nicneříkající inzeráty typu "Vydělejte spousty peněz, více informací na emailu". Pokud se na portálu objeví "zakázaný" inzerát, bude smazán bez povinnosti nahradit uživateli spotřebované kredity na topování inzerátu.
4. Mezi prodávájícími a provozovatelem portálu není žádná spojitost. Provozovatel tedy neručí za prodané/koupené zboží skrz inzertní portál iSmetak.cz. Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi kupujícím a prodávájícím.
5. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv provést nezbytné změny v inzerátu nebo inzerát odstranit bez náhrady.
6. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv zablokovat uživatelský účet bez možnosti náhrady kreditů při porušení těchto podmínek.
7. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
8. Provozovatel neodpovídá za činnost uživatelů služeb iSmetak.cz ani za způsob jakým služby iSmetak.cz využívají. Nenese také žádnou odpovědnost za případné zneužití služeb serveru uživateli či třetími osobami.
9. Vložený inzerát bude bezplatně zveřejněný po dobu 30ti dnů. Po uplynutí této doby bude automaticky archivován po dobu 30ti dnů (Možnost obnovení v uživatelském účtě). Po uplynutí této doby tj. 60ti dnů od vložení inzerátu bude inzerát navždy smazán. Neplatí pro TOPované inzeráty.
10. Uživatel může svůj inzerát kdykoliv smazat. Pokud tak bude učiněno, bude daný inzerát 30 dní archivován v uživatelském účtě, kde může uživatel inzerát opět obnovit. Po uplynutí této doby 30ti dnů od uživatelské archivace inzerátu bude inzerát navždy smazán.
11. Pokud je uživatelský účet neaktivní déle než 90 dní, dojde k jeho smazání bez možnosti náhrady kreditů.
12. Pokud byl inzerát smazaný uživatelem nebo administrátorem serveru a byl topován, není možné jakékoliv náhrady kreditů.
13. Za obsah Inzerátu odpovídá inzerent. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah Inzerátu. Inzerent je povinen při zadávání inzerátu dodržovat tyto podmínky a příslušné právní předpisy.
14. Premium účet dává uživatelům možnost topovat na více než 15 dní a topovat najednou více než 2 inzeráty oproti klasickým uživatelům. Pokud Váš premium účet vypřší a na Vašem účtě se nachází inzeráty topované na více než 15 dní, bude tato služba automaticky zkrácena na dobu max. 15 dní bez možnosti náhrady kreditů. Počet topovaných inzerátu však zůstává, ale do vypršení topovaných inzerátu není možné topovat další inzerát z důvodu překročení limitu.
15. Provozovatel nezaručuje právní správnost vygenerovaných dokumentů pomocí našeho portálu.
16. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
17. Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají.
18. Uživatel může svůj inzerát zvýhodnit pomocí služby "TOP" u každého svého inzerátu. Uživatel si může zakoupit tzv. "Premium účet", který uživatele více zvýhodní při využití služby "TOP".
 • Tyto služby je možné využit prostřednictvím kreditů ve službě "Moje peněženka".
 • Ceník těchto služeb
  • Premium účet (30 dní) - 200 kreditů
  • Premium účet (60 dní) - 400 kreditů
  • Premium účet (90 dní) - 500 kreditů
  • TOP inzerátu (3 dny) - 35 kreditů
 • Ceny TOP inzerátu se dle výhod mění pro "Premium účet"
19. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.
Zpracování osobních údajů.
1. Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí, zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.
2. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli zprávy, obsahující informace o novinkách, které iSmeťák nabízí.
Finanční podmínky
1. Kredity lze dobít pomocí internetových plateb. Kredity jsou připsány do "Moje peněženka" ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti Pays.cz
2. Pro dobití kreditů je možné využít dvě platební možnosti. Platbu kartou online a Premium SMS.
3. Uživatel tuto možnost nalezne v sekci "Moje peněženka" ve svém uživatelském účtě. Po zmáčknutí tlačítka "Zaplatit" u některé z možností, bude uživatel přesměrován na zabezpečenou platební bránu Pays.cz, kde proběhne zaplacení této služby.
3. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.) a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.